گرانترین عروسی جهان با مراسم و سالنی مجلل

پنجشنبه, 01 اسفند,1398

دختر یک سرمایه داری نفتی روسیه به تازگی مراسم عروسی اش را برگزار کرده که با توجه به لباس عروس 500 هزار پوندی و کیک 9 طبقه، از آن به عنوان گران ترین مراسم عروسی تاریخ نامبرده می شود.

عکس عروس و داماد و لباس عروس دنباله بلند در مراسم گرانترین عروسی دنیا 

پگرانترین جشن عروسی دنیا در روسیه

عروس پیش از مراسم عروسی به همراه دوستانش در یک مجتمع تفریحی در ماربیا اسپانیا به سر می برد و در آنجا در حال برگزاری آخرین مهمانی مجردی پیش از ازدواج بود. آن ها سپس با یک جت خصوصی به روسیه برگشتند تا مراسم عروسی را برگزار کنند.لباس عروسی مدینه شوکیرووا (Madina Shokirova)، دختر ایلخوم شوکیروف، با انواع جواهرات تزیین و توسط طراحان بریتانیایی طراحی شده که ارزش آن بالغ بر 520 هزار پوند است.

عکس کیک ازدواج گرانترین مراسم عروسی دنیا 

این عروسِ دختر یکی از سرمایه داران بزرگ نفتی روسیه است و یکی از پرخرج ترین مراسم عروسی تاریخ را برگزار کرده است. تعداد مهمانان این مراسم نیز حدود 900 نفر - شامل اعضای خانواده، دوستان و برخی از مقامات روسیه - بود. از داماد اطلاعات زیادی موجود نیست و فقط گفته شده که نامش «سادور» است.

عکس عروس خانم گرانترین عروسی دنیا ، دختر سرمایه دار نفتی روسیه

هزینه های برنامه و سالن و تالار مجلل گرانترین عروسی دنیا 

این عروسی مجلل در هتل لوکس «رادیسون رویال» مسکو برگزار شد. گفتنی است در این هتل، یک سوئیت رئیس جمهوریِ کاملا مجلل و مدرن وجود دارد که قیمت آن 4500 پوند برای هر شب است.بر اساس گزارش ها، همسر مدینه از بستگان رئیس جمهور ازبکستان است. همچنین طول کیک حدود سه متر بود که توسط «رنات آگزاموف» درست شده بود. سالن مراسم نیز توسط انواع گل تزئین شده بود.

علاوه بر این موارد گفته شده که پدر عروس نزدیک به 386 هزار پوند فقط برای سرگرم کردن مهمان ها هزینه کرده است. بر اساس شنیده ها، ایلخوم شوکیروف صاحب لوکس ترین هتل تاشکند، پایتخت ازبکستان، و همچنین چند هتل در روسیه است

انصراف از نظر