چند ایده خفن برای سورپرایز یا تبریک تولد

یکشنبه, 27 بهمن,1398

 

1 . یک ستاره هدیه بدهید 

 

احتمالا با خواندن عنوان به اندازه کافی کنجکاویتان برانگیخته شده است! بله یک ستاره واقعی در کهکشان هدیه بدهید! این یک هدیه فوق العاده خاص و البته گران است که تا بهحال ندیده اید.

شما می توانید یک ستاره واقعی را در کهکشان به افتخار کسی که دوست دارید نامگذاری کنید و یک سند بین المللی مبنی بر این نامگذاری دریافت می کنید.

این هدیه هم مثل هدیه قبلی لاکچری و گران حساب می شود و چندین میلیون تومانی خرج روی دستتان می گذارد. اگر به دنبال اجرای این سورپرایز هستید با

2 . فونت دستخط هدیه بدهید

یک هدیه خوب هدیه است که در وهله اول کاملا منحصر به فرد برای شخص باشد، این به آن معنی است که این هدیه فارغ از ارزش مادی ارزش معنوی فوق العاده و منحصر به فردی دارد.

اما چه چیزی منحصر به فرد تر از دستخط یک نفر؟! دستخط ویژگی یکتایی است که دیگر در عصر دیجیتال آن را در گوشی و لپ تاپ خود به همراه نداریم و باید از فونت های مرسوم استفاده کنیم اما اگر شما فونت دستخط شخصی تان را طراحی شده داشته باشید هر چیزی که در دنیای مجازی می نویسید عینا با دستخط خودتان نمایش داده و جمله ها بیشتر رنگ و بوی خودتان می گیرد.

هرچند فونت دستخط هدیه ای فوق العاده زیبا و معنوی است اما اصلا هدیه ارزانی نیست و یک هدیه لاکچری و فوق العاده گران حساب می شود که هزینه طراحی آن به چندین میلیون تومان می رسد!

3 . فرستادن یک دسته بادکنک

 

فرض کنید که در روز تولدتان زنگ خانه یا محل کارتان به صدا درمیاد و می گویند برای شما یک بسته دارند، وقتی که شما درب را باز می کنید با یک دسته بادکنک زیبا و رنگی مواجه می شوید که در هوا شناور است و در پایین آن کارت تبریکی است که فرستنده دسته بادکنک تولدتان را تبریک گفته است!!

4 . تور رفتینگ

رفتینگ یا قایق رانی در آب های خروشان یک ورزش هیجان انگیز است که توصیه میکنم حتما آن را تجربه کنید. در ایران در نقاط مختلف تورهای آن انجام می شود به عنوان مثال در رودخانه های کرج ، زاینده رود و کارون در تابستان بازار تورهای رفتینگ داغ داغ است.

در سورپرایز رفتینگ بسته به محل رودخانه شما یک سفر کوتاه یا بلند خواهید داشت که حتما باید برای آن به دل جاده بزنید. غافلگیری این سورپرایز آن است که در طول مدت رسیدن تا محل برگزاری تور چیزی از خود بروز ندهید.

5 . نقاشی عکس دو نفره تان را هدیه دهید

عکس های دونفره و خاطره انگیزتان این قابلیت را دارند که تبدیل به یک اثر هنری بشوند. اگر عکسی را دارید که حس خوب و فوق العاده ای از آن می گیرید حتما با کمک یک نقاش آن را تبدیل به یک نقاشی کنید. با این کار یکی از خاطرات زیبایتان را تبدیل به یک اثر پر احساس کرده اید.

6. پر کردن اتاق با بادکنک

همه اتاق کف یا سقف خانه را پر از بادکنک کنید. فقط فکر کنید که وقتی به جای منظره همیشگی اتاق یا خانه با یک صحنه رنگارنگ پر از بادکنک روبرو بشوید چقدر لذت بخش است.

7. فرستادن هدیه ساعت به ساعت

هدیه تان را به یک باره ندهید! یک برنامه ریزی خوب بکنید و هدیه اصلی تان را به هدایای کوچکتر تبدیل کنید یا اگر نمی خواهید هدیه اصلی تان را کوچکتر کنید تعدادی هدیه ارزان و کوچک تر آماده کنید. مطابق برنامه راس هر ساعت یک هدیه بفرستید! سعی کنید ارزش و حجم هدیه ها ساعت به ساعت و یکی پس از دیگری بیشتر و بزرگتر شود.

8. یک سفر جاده ای بدون برنامه

در این سورپرایز شما از دوستان نزدیک فرد متولد دعوت می کندی تا بیرون محل کار یا زندگی جمع شوند زمانی که همه جمع شدند به فرد متولد زنگ میزنید و از او می خواهید که از خانه یا محل کار بیرون بیاید. حال باید با ماشین خودتان یا ماشینی که اجاره کرده اید همه با هم یک سفر برون شهری بروید اما کجا؟

شما خودتان هم نباید جایی را در نظر بگیرید و تنها باید به هرجایی که فرد متولد بگوید با هم سفر کنید. البته قانون این است که هر کجا که فرد متولد بگوید دیگران نباید نه بیاورند.

9. تظاهر به فراموشی

در این روش شما باید جوری وانمود کنید که گویا از اینکه امروز روز تولد اوست خبر ندارید و به کلی روز تولد او را فراموش کرده اید.

در این روش برای اینکه بهتر بتوانید وانمود کنید که تاریخ تولد را فراموش کرده اید بهتر است که بگویید که برای شب تولد برنامه دیگری با دیگران دارید و تا پاسی از شب نیز آن برنامه طول می کشد.اما در اصل شما در حال برنامه ریزی برای سورپرایز او با یک برنامه پر از هیجان هستید. زمانی که کاملا مطمئن شدید که فراموشی شما باور شده وقت آن رسیده که در شب تولد درست در زمانی که اصلا انتظار دیدن شما را ندارد شما زنگ خانه را بزنید و یا با تماس به او بگویید که از پنجره شما را ببیند

انصراف از نظر