کیک تولد ستارگان مشهور جهان

شنبه, 03 اسفند,1398
کیک تولد افراد مشهور

 

کیک تولد آنجلیناجولی

کیک تولد آنجلینا جولی

1آنجلینا جولی ستاره مشهور هالیوود که در سال ۲۰۱۴ برای اولین بار به بازدید از مینلند چین و به دنبال آن به بازدید از شخصیت maleficent فانتزی دیزنی در شانگهای رفته بود، با کیک تولد جالب توجه خود شگفت زده شد.
او که برای برگزاری یک نشست مطبوعاتی در رابطه با ضدیت اهداف خود با ساختمان‌های مرکزی برخی از شهرهای چین مانند شانگهای به آن جا سفر کرده بود با کیک تولد maleficent خود که عبارت تولدت مبارک به زبان چینی روی آن به چشم می خورد شگفت زده شد.

 

 

کیک تولد جنیفر لوپز

کیک تولد جنیفر لوپز

2جنیفر لوپز خواننده و هنرپیشه معروف جشن تولد ۴۳ سالگی خود را با این کیک نقره‌ای ۶ طبقه برگزار کرد. این کیک که از قد خودش هم بلندتر بود مورد توجه بسیاری از رسانه‌ها قرار گرفته بود. جنیفر این  جشن را با همراهی نامزدش رودریگوز در میامی‌ برگزار کرد. براساس اخبار منتشر شده این جشن تولد تمام شب ادامه داشته است.

 

 

کیک تولد پنلوپه دیسیک
‌‌‌‌‌پنلوپه دیسیک

3کورتنی کارداشیان چندی پیش جشن تولد ۵ سالگی تنها دخترش پنلوپه را با تم بالرین برگزار کرد. این ستاره ریالیتی برای نشان دادن این جشن تولد از پست‌های اسنپ چت استفاده کرد. او عکس‌هایی از کاپ کیک‌های خانگی این جشن تولد را در حالی که عبارت تولدت مبارک پنلوپه به چشم می‌خورد در اسنپ چت ارسال کرد.

 

 کیک تولد کارداشیان

جشن تولد مشترک دختران کارداشیان‌ها

4کیم کارداشیان و خواهرش کورتنی کارداشیان چندی پیش برای دختران خود پنلوچه و نورت جشن تولد مشترکی در لس آنجلس گرفتند. البته این جشن تولد جدا از جشنی بود که کورتنی برای پنلوپه گرفت.

 

این دختر خاله‌های با مزه که یکی ۴ ساله و دیگری ۵ ساله می‌شدند هر کدام کیک مخصوص سه طبقه خود را داشتند. البته هر دو کیک کاملا همسان بودند. در این جشن از تمامی مهمانان درخواست شده بود که لباس‌هایی با تم هاوایی بپوشند.

 

زوکربرگ
کیک تولد مارک زاکربرگ

5زاکربرگ در پستی که به مناسبت تولد۳۳ سالگی خود منتشر کرد نوشت: تیم کارکنان من برایم یک کیک با شکل گوشت درست کرده‌اند. این حرکت باعث خندیدن من شد و خوشحالم از این بابت که یک سال دیگر را در کنار همگی شما به پایان رساندم.

 

 

کلونی
کیک تولد جورج کلونی و راند گربر

6این دوستان صمیمی جشن تولد‌های پاییزه خود را با کیکی که توسط همسر کلونی تهیه شده بود با یکدیگر برگزار کردند. طزاحی فوق العاده کیک عکسی از این دو ستاره را نشان می‌دهد در حالی که روبه روی کمپانی نوشیدنی خود که با یکدیگر شریک هستند ایستاده‌اند.

 

 

بروکلین بکهام
کیک تولد بروکلین بکهام

7کیک تولد ۱۸ سالگی بروکلین بکهام پسر بزرگ ویکتوریا و دیوید بکهام پر از شمع‌های ستاره‌ای بود. دیوید بکهام در حالی که عکسی از تولد بروکلین با کیکش در اینستاگرام منتشر کرده بود نوشت: بروکلین کوچولوی من تبدیل شده به این مرد خوش تیپ و جذاب. من از این که در تمام مدت او را در کنارم می‌بینم افتخار می‌کنم. اما بیشتر از این به چیزی که قرار است در آینده بشود افتخار می‌کنم. بکهام چند وقت پیش همفیلم وعکس هایی از شام و تولد خودش منتشر کرده بود.

 

 

بون جو وی
کیک تولد جان بون جو وی

8این ستاره معروف تولدش را بر فراز ابرها جشن گرفت. او تولد ۵۵ سالگی خود را در حالی که در جت خصوصی خود در آسمان‌ها به سر می‌برد با این آیس کیک وانیلی برگزار کرد. قبلا در  مطلبی ازاشپزخانه بون جو وی داشتیم که پیشنهاد می‌کنم آن را هم بخوانید.

 

 

دونالد ترامپ
کیک تولد دونالد ترامپ

9دونالد ترامپ سال گذشته جشن تولد خود را در حالی سپری می‌کرد که هنوز فقط کاندیدای رسمی‌ ریاست جمهوری بود. این سیاست مدار ۷۰ ساله جشن تولدش را با یک کیک به شکل پرچم آمریکا برگزار کرد و روی کیک عبارت ترامپ ۲۰۱۶ شماره #۴۵ به چشم می‌خورد. اگر دلتان می‌خواهد بدانید که این رئیس جمهور در روز چه غذاهایی میخورد این مطلب را بخوانید.

 

 

بوش
کیک تولد باربارا بوش

10جنا بوش هگر نوه باربارا بوش و جورج بوش چهل و یکمین رییس جمهور آمریکا تولد ۹۱ سالگی مادر بزرگش را جشن گرفت. او در پستی که در شبکه اجتماعی‌اش منتشر کرد نوشت: تولد ۹۱ سالگی اجباری. گویا این بانوی سابق آمریک
انصراف از نظر